Specialisties

Find out what areas of medicine are offered at our facility and our main areas of specialization.

Cardiooncology

Hematology

Cardiology

Oncology

Gastroeneterology

Pediatrics

Spacialized

Medical Center

HiperMedica is the first in Poland specialized medical center with a hemato-onco-cardiac profile. The center was established based on our clinical experience in diagnosing and treating patients with cancer, hematological diseases and coexisting cardiac and internal medicine conditions. We wanted to create one place to comprehensively care for oncology patients by supporting them with a cardiooncologist or psycho-oncologist. In HiperMedica we offer multispecialty medical services related mainly to the prevention, diagnostics and treatment of hematology, oncology and cardiology. Read more…

What our patients say?

Check out the reviews that patients who have visited our medical center have given us. If you have also made or have made a visit to our facility we would be delighted if you agree to share your impressions with others. Click here if you would like to add your opinion.

Denis Designation

(Jarosław Kępski) Uważny i taktowny lekarz. Słuchał z wyczuciem wszystkich problemów i szczegółów (miałem bóle w klatce piersiowej), zadawał pytania wyjaśniające. Zrobił EKG i ECHO serca. Lekarz zapewnił, że wszystko jest w porządku i nie ma powikłań mojego zapalenia migdałków. Bardzo szybko pisze na klawiaturze komputera, jak programista

KW Designation

Lekarz Jarosław Kępski - zaangażowany, a zarazem konkretny. Empatyczne podejście do pacjenta. Bez naciągania na konieczność kolejnych wizyt, czy leków. BDB+

Klaudia Designation

Bardzo polecam Pana Doktora Bartosza Pułe. Ogromna wiedza i kompetencje. Doktor ma również szacunek do pacjenta.

A.B. Designation

(Lekarz: Andrzej Rydzewski) Bardzo dobra współpraca z pacjentem (logiczny szeroki wywiad połączony z analizą dokumentacji) oraz rzeczowa ocena stanu choroby zakończona konkretnymi zaleceniami.

Agnieszka Designation

Pomimo wielkiego stresu przed wizytą, czułam się zaopiekowana. Pani Justyna Kępska przeprowadziła ze mną szczegółowy wywiad, dociekała, dopytywała, będą przy tym bardzo empatyczna. Polecam, szczególnie osobom, które podobnie jak ja nie odwiedziły lekarzy od prawie 20 lat.

Magdalena Designation

Gorąco polecam Panią doktor Oktawie. Jej wiedza i doświadczenie w tej dziedzinie są widoczne w umiejętności dokładnego diagnozowania i skutecznego leczenia. Jest również bardzo miła i dba o to, aby wizyta przebiegła komfortowo. Odpowiedziała na wszystkie nurtujące mnie pytania. Polecam!

Paulina Designation

Konsultacja hematologiczna u dok. Barosza Puły. Wizyta przebiegła w satysfakcjonujący sposób. W trakcie wizyty uzyskałam wszelkie informację. Polecam!

Agnieszka Designation

Doktor Bartosza Puła rzeczowo wszystko wyjaśnił, dokładnie zapoznał się z dokumentacją. Uczciwie powiedział ze dalsze wizyty byłyby bezcelowe z uwagi na konieczność leczenia tylko i wyłącznie szpitalnego. Pełen profesjonalizm, zdecydowanie polecam.

S.O Designation

Fachowa konsultacja u lek. Bartosza Puły, doktor bardzo zaangażowany w historię choroby pacjenta.

K.D Designation

U dr Bidiuk lecze sie od 9 miesiecy. Trafilam przypadkiem jako do kardiologa, a okazalo sie, ze to także swietny dietetyk. Wreszcie mam dobrze dobrane leki na cisnienie, ponadto schudlam 16 kg w pol roku. Na kazdej wizycie dostaje szczegolowe zalecenia z dokladnym wyjasnieniem. Podczas wizyty nie ma pospiechu. Dr jest niezwykle zyczliwa, a do tego kompetentna - rzadkie polaczenie 🙂 Dr odpisuje na wiadomosci w aplikacji. Mam poczucie, ze zależy jej na mnie jako pacjentce. Na pewno bede kontynuowac leczenie. Polecam serdecznie Pania Doktor.Polecam, szczególnie osobom, które podobnie jak ja nie odwiedziły lekarzy od prawie 20 lat.

Agnieszka Designation

Pomimo wielkiego stresu przed wizytą, czułam się zaopiekowana. Pani Justyna przeprowadziła ze mną szczegółowy wywiad, dociekała, dopytywała, będą przy tym bardzo empatyczna. Polecam, szczególnie osobom, które podobnie jak ja nie odwiedziły lekarzy od prawie 20 lat.

A.B Designation

Lekarz: prof. dr hab. n. med. Andrzej Rydzewski - Bardzo dobra współpraca z pacjentem (logiczny szeroki wywiad połączony z analizą dokumentacji) oraz rzeczowa ocena stanu choroby zakończona konkretnymi zaleceniami.

Justyna Founder & CEO of XpeedStudio

Mama po wizycie o Pana doktora Kępskiego wyszła zachwycona! Lekarz bardzo dokładnie zbadał mamę, wykonał echo serca i ekg. Wizyta była w przemiłej atmosferze lekarz wszystko wyjaśnił i wykonał szczegółowe badania. Bardzo, bardzo polecamy wizyty u Pana doktora!!!

Monika Michalik Founder & CEO of XpeedStudio

Bardzo polecam to miejsce. Lekarze kompetentni i mega zaangażowani.

Magdalena Founder & CEO of XpeedStudio

Serdecznie polecam Pana Doktora Wysockiego!! Wizytę udało mi się umówić bardzo szybko na czym mi zależało ze względu na uporczywe dolegliwości ii był to strzał w 10! Pan Doktor dokładnie mnie wysłuchał, zebrał wywiad, zbadał (USG), przypisał leki po których poczułam w zasadzie natychmiastową ulgę. W dodatku jest przesympatyczny i bardzo cierpliwe odpowiada na każde moje pytanie. Serdecznie polecam i dziękuje za zaangażowanie!

Paweł Founder & CEO of XpeedStudio

Polecam Pana Macieja Wysockiego. Doktor przyjazny, , na spokojnie i zrozumiałe powiedział o sytuacji że zdrowiem i w czym może być problem. Bardzo udaną wizytą. Polecam.

Rafał Miazga Founder & CEO of XpeedStudio

Zdecydowanie polecam wizytę u dr Anetty Bartczak. Pani doktor wykazała się ogromną cierpliwością i wyczuciem do pacjenta z poważną diagnozą, jaką jest marskość wątroby. Sumiennie wytłumaczyła cały proces leczenia, dokładnie omówiła wyniki ze szpitala (pacjent po wcześniejszej hospitalizacji), wskazała dalsze kroki i skierowała na kolejne niezbędne badania. Wyszliśmy w poczuciu pełnego profesjonalizmu i zaopiekowania, dziękuję!

Tomasz Kantor Founder & CEO of XpeedStudio

Byłem na kilku wizytach w HiperMedice (u Doktora Kępskiego) w związku z występowaniem u mnie szybkiego zmęczenia przy wysiłku fizycznym i podwyższonego tętna. Moja przypadłość okazała się dosyć nietypowym schorzeniem a poszukiwanie najbardziej odpowiedniego sposobu leczenia mozolnym wyzwaniem, z którym Pan Doktor poradził sobie korzystając ze swojego doświadczenia i wiedzy, wykazując się odpowiednią dozą cierpliwości, dociekliwości oraz prezentując rzeczowe i profesjonalne podejście. Z całego serca mogę polecić tego lekarza od serca

Natalia Berardinelli Founder & CEO of XpeedStudio

Bardzo profesjonalne, wnikliwe podejście do pacjenta. I co najważniejsze wdrożone przez Pana Doktora Kępskiego leczenie skuteczne !

Milena Founder & CEO of XpeedStudio

Gorąco polecam Pana doktora Jarosława Kępskiego, jest konkretny, zaangażowany, chętnie wyjaśnia wszystko, zrobił wszystkie badania i poświecił dużo czasu mojemu mężowi aby omówić kwestie leczenia.

Dawid Founder & CEO of XpeedStudio

Bardzo polecam Pana doktora Krzysztof Jamroziak, bardzo konkretny, dociekliwy, mocno nastawiony na pomoc pacjentowi - na znalezienie problemu i rozwiązanie go, a przede wszystkim bardzo empatyczny. Poświęcił tacie bardzo dużo swojego czasu dając wiele sugestii dla lekarzy prowadzących. Jeśli chodzi o amyloidoze nie ma lepszego lekarza w Polsce. Bardzo serdecznie polecamy - po pierwszej wizycie czuliśmy super zaopiekowani. Na prawdę mocno zaangażowany lekarz.

Łukasz Herman Founder & CEO of XpeedStudio

Profesjonalne podejście do pacjenta oraz same trafne diagnozy, polecam!

Monika Szefer Founder & CEO of XpeedStudio

Polecam kardiologa Jarosława Kępskiego. Po pierwsze, bardzo miły, uprzejmy i inteligentny człowiek. Lekarz pełen pasji i zaangażowania, wizyta była w zupełności warta swojej ceny. Szczegółowe wyjaśnienia, długie, dokładne badania i ogromna wiedza. Polecam

Dorota Łukaszewska Founder & CEO of XpeedStudio

Do hipermedica trafiłam zupełnie przypadkiem a dokładnie do dr Kępskiego. Zawsze miałam problemy z sercem, ale tym razem potrzebowałam kardiologa na cito, gdyż działo się coś dziwnego z moim serduchem. Trafiłam na lekarza do którego postanowiłam chodzić już regularnie. Jedna wizyta dała mi więcej wiedzy na temat mojej choroby niż wszystkie inne jakie odbyłam wcześniej. Doktor dokładnie zbadał mój przypadek, ustawił leki i plan działania. Uspokoił mnie i dał nadzieję, że będę mogła zapomnieć o problemie. Przekonałam się też, że jednak warto mieć stałego specjalistę od swojego przypadku. Dziękuję i do zobaczenia

Anita Soboń Founder & CEO of XpeedStudio

Zdecydowanie polecam konsultacje hematologiczne u prof. Puły - potrafi jasno i przejrzyście wyjaśnić wszelkie wątpliwości i zaproponować dostosowane do pacjenta postępowanie. Widać, że załoga Hipermedica włożyła ogromny wysiłek w jak najlepsze funkcjonowanie placówki. Dodatkowo, co być może jest mniej istotne, ale wyróżnia się na plus - centrum jest komfortowe i estetycznie urządzone. Miałam również przyjemność poznać niektórych innych specjalistów z tej jednostki i mogę ich szczerze polecić z uwagi zarówno na ich wiedzę jak i wysoką kulturę osobistą.

Przemysław Ćwikła Founder & CEO of XpeedStudio

Potrzebujesz pomocy specjalisty i chcesz by rzeczowo wyjaśnił Ci Twój stan zdrowia, postępowanie po wizycie, a dodatkowo był przy tym uprzejmy. Dodatkowo a co najważniejsze pracują tu najlepsi specjaliści. Szczerze polecam!

Magda Founder & CEO of XpeedStudio

Polecam! Miłe, serdeczne i profesjonalne podejście do pacjenta. Wizyta u kardiologa przebiegła bardzo sprawnie, otrzymałam wszelkie informacje od diagnozy, zaleceń po dalszy plan leczenia. Z przyjemnością polecę to miejsce rodzinie i znajomym!

Arkadiusz Kurman Founder & CEO of XpeedStudio

Polecam kontakt z dr. Kępskim. Zauważyłem u siebie niepokojące objawy i z uwagi na dobre opinie dr. Kępskiego udałem się na wizytę. Zebrał dokładny wywiad, na badanie poświęcił moim zdaniem sporo czasu i na bieżąco tłumaczył kolejne etapy badania. Pozostawił przestrzeń na moje dodatkowe pytania. Po czym przedstawił listę dalszego postępowania. Czułem, że rozmawiam z profesjonalistą, który ma ogromną wiedzę i chęć pomocy.

Katarzyna Molenda Founder & CEO of XpeedStudio

Profesjonalna placówka ze świetną grupą lekarzy. Trafiłam na echo serca u Pana Doktora Kępskiego. Otrzymałam dużo przyswajalnej wiedzy, wiele zaleceń (nie tylko kolejną receptę), a przede wszystkim dokładne omówienie mojego przypadku. Długo szukałam takiego miejsca. Polecam!

Wojtek Kowalski Founder & CEO of XpeedStudio

Cieszę się że trafiłem w to miejsce, profesjonalna kadra, usługa wykonana bardzo rzetelnie, no i przede wszystkim szybki termin wizyty co jest kluczową sprawą, polecam

Organizations and associations

Click on the organization's logo for more information about the organization.

Gallery

The clinic building

The Cabinet

Ultrasound equipment

ECG apparatus

ECG Holter

The Cabinet

News & Blog

At HiperMedica, we focus on educating our patients, so we regularly publish articles on various diseases, prevention and healthy lifestyles.

Subscribe to our Newsletter