preloader

Konferencja HiperMedica

Konferencja HiperMedica

W związku z coraz szybszym postępem wiedzy naukowej i zmianami w praktyce klinicznej w przewlekłej białaczce limfocytowej, uznaliśmy, że jest potrzeba zorganizowania dorocznych spotkań o charakterze warsztatowym, które będą poświęcone wyłącznie tej chorobie. Dlatego też zapraszamy zainteresowanych lekarzy do udziału w nowej konferencji pt. „Warsaw CLL Workshop”, która odbędzie się już wkrótce, w dn. 14-15.04.2023 w Warszawie.

Ideą Konferencji, jest nie tylko aktualizacja wiedzy, ale przede wszystkim inicjowanie i promowanie polskich projektów badawczych i klinicznych dotyczących CLL. Zależy nam również na stymulowaniu współpracy międzynarodowej pomiędzy polskimi badaczami, a organizacjami takim jak European Initiative on CLL (ERIC) i grupami badawczymi z innych krajów. Dlatego zwracamy się przede wszytkim do osób, które aktywnie uczestniczą lub chciałyby uczestniczyć w polskich badaniach prospektywnych, retrospektywnych i translacyjnych, i zapraszamy do warsztatowej dyskusji z międzynarodowymi i polskimi ekspertami.

Wydarzenie odbędzie się w formule hybrydowej i skierowane jest tylko dla lekarzy. Udział stacjonarny możliwy jest wyłącznie na imienne zaproszenia organizatorów, jednak pozostałych uczestników zapraszamy do udziału online.

Kontakt dla uczestników:
Katarzyna Chmielewska, tel. 570 340 130
katarzyna.chmielewska@med-space.pl

https://med-space.pl/wydarzenie/351/warsaw-cll-workshop

#CLL #ERIC #bialaczka #HiperMedica #Warszawa #Workshop #diagnostyka #leczenie