preloader
Strona główna - O nas

HiperMedica to pierwsze w Polsce

specjalistyczne centrum medyczne o profilu hemato-onko-kardiologicznym. Centrum powstało w oparciu o nasze doświadczenie kliniczne podczas diagnozowania i leczenia pacjentów z chorobami nowotworowymi, hematologicznymi i współistniejącymi schorzeniami kardiologicznymi oraz internistycznymi. Chcieliśmy stworzyć jedno miejsce, w którym kompleksowo będziemy opiekować się pacjentami onkologicznymi zapewniając im wsparcie także kardioonkologa czy psychoonkologa.
W HiperMedica oferujemy wielospecjalistyczne usługi medyczne związane głownie z profilaktyką, diagnostyką oraz leczeniem hematologicznym, onkologicznym oraz kardiologicznym.

W ramach działalności

centrum medycznego możliwe jest również ambulatoryjne leczenie przyczynowe i objawowe niektórych nowotworów układu krwiotwórczego oraz innych schorzeń hematologicznych, w tym niedokrwistościmałopłytkowościleukopenii, czy powikłań zakrzepowo-zatorowych. Nasz zespół specjalistów o szerokich kompetencjach prowadzi konsultacje w zakresie kardiologii, hematologii, onkologii, chorób wewnętrznych, pulmonologii, endokrynologii czy leczenia otyłości. W celu zapewnienia kompleksowej opieki nad chorym, w szczególności pacjentem z chorobą nowotworową, zapewniamy możliwość porad psychoonkologicznych i psychiatrycznych. Nasz personel postępuje zgodnie z najnowszymi wytycznymi polskich oraz międzynarodowych towarzystw naukowych i klinicznych, co gwarantuje najwyższą jakość świadczonych przez nas usług. Istotną wagę przywiązujemy do zachowania standardów dotyczących nowoczesnych metod diagnostyki genetycznej i molekularnej.

HiperMedica to

unikatowe na rynku polskim, multidyscyplinarne podejście do leczenia pacjentów. W celu zapewnienia najlepszej opieki medycznej decyzje terapeutycznie podejmujemy nierzadko w ramach konsylium lekarskiego. W centrum można uzyskać pomoc w przypadku wystąpienia powikłań kardiologicznych w trakcie leczenia onkologicznego. Pracujemy z kardiologami posiadającymi największe w Polsce doświadczenie w zakresie kardioonkologii. Na co dzień zajmują się opieką kardiologiczną pacjentów leczonych przeciwnowotworowo w wiodących ośrodkach onkologicznych w kraju (Instytut Hematologii i Transfuzjologii w Warszawie, Narodowy Instytut Onkologii – Państwowy Instytut Badawczy im. Marii Skłodowskiej-Curie w Warszawie).